פינוי פסולת

pinuy

פסולת בניין נוצרת תוך כדי תהליכי בניה שיפוץ והריסה של מבני תעשיה או מבנים למגורים. פסולת הבניין מורכבת מחלקים רבים, חלקם אורגניים כמו אדמה המוצאת מהחפירה עבור היסודות או קרשים מעץ וחלקם שילוב של חומרים אחרים כברזל, בטון, בטון מזוין, אספלט,  זכוכית, לוחות בידוד, שיש, גבס, מתכות, חומרי פלסטיק, ניילון וקלקר. חלק ניכר מהפסולת ניתן למחזר במידה והפסולת פונתה לאתרי מחזור. חלק מהפסולת מכילה חומרים רעילים או מזוהמים ועל כן פסולת זו חייבת להיות מפונה לאתרי הטמנה מיוחדים.

לנו, בש. גוטובסקי, אכפת מהסביבה ולכן מקפידים על פינוי פסולת באמצעות בעלי מקצוע מיומנים ובהתאם לחוקים ולתקנות שקבע המשרד להגנת הסביבה. השלכת פסולת בניין בשטחים שאינם מיועדים לכך פוגעת בסביבה, מסכנת את בריאות הציבור וכמובן הינה עבירה על החוק. לנו בש. גוטובסקי יש את האישורים המתאימים לאסוף את הפסולת ולפנותה לאתרים יעודיים מורשים ומאושרים והעומדים בתקנים של המשרד להגנת הסביבה. על מנת שאיסוף הפסולת והפינוי יעשו באופן יעיל ובטיחותי, אנחנו משתמשים במכולות מיוחדות הניתנות לשינוע לאתרי ההטמנה או המחזור.

לחברת ש. גוטובסקי, האישורים וההיתרים הדרושים, צוות מקצועי ומיומן וכן נסיון רב שנים של פינוי פסולת בניין וקרקע מזוהמת. ברשותנו טרקטורים, בובקטים וציוד מכני הנדסי (צמ"ה) כבד נוסף המתאים לביצוע כל סוג של פינוי פסולת ואדמה מזוהמת. אנחנו מתמחים בפינויים מורכבים, בתוואי שטח קשים ובתנאים אובייקטיביים מגבילים. אנחנו פועלים למען איכות החיים בטווח הקצר ולמען איכות הסביבה בטווח הארוך ולכן מקפידים על נהלי עבודה על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה.