עבודות עפר

afar

עבודות עפר ותשתית הינן מורכבות ודורשות כוח אדם מקצועי ומיומן. לנו, בש. גוטובסקי, יש צוות מוסמך של מהנדסים, מנהלי עבודה ומפעילים מקצועיים אשר להם נסיון רב בביצוע עבודות עפר ופיתוח בכל סוגי הקרקע ובאתרים קשים לגישה. יש לנו ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) כבד המתאים לביצוע כל פרוייקט, מורכב או פשוט, בהתאם לצרכי הלקוח. אנחנו לא מתפשרים על איכות ובטיחות ולכן עובדים עם חומרי העבודה האיכותיים ביותר הקיימים בשוק ובעלי תווי התקן המתאימים.

עבודות עפר הינן עבודות הנעשות באמצעות ציוד כבד הכולל בגרים, דחפורים, מחפרים, משאיות, מגרדות ועוד. עבודות עפר כוללות חפירת תעלות, מילוי ופינוי, הכנת תשתיות למערכות ניקוז וביוב, בנייה ויישור שטח ועוד. עבודות עפר דורשות עבודת הכנה יסודית תוך התחשבות בסוג הקרקע ותנאי השטח ועריכת חישובים לגבי שיפועים וניקוזים.
בש. גוטובסקי, חשוב לשנו לשמור על הבטיחות ולכן עבודות העפר מתבצעות על ידי עובדים מיומנים, מורשים ומסמכים לאחר קבלת כל ההיתרים והאישורים.

עבודות הריסת מבני תעשייה ומבנים רגילים מחייבות אישורים, פירוט שלבי העבודה והבטחת שמירה על הסביבה. עבודות הריסת מבנים, באם המבנה כולו או רק חלקו, כוללות פינוי הפסולת לאתר מורשה בלבד וגידור השטח להבטחת שלומם של העוברים ושבים. אנחנו מקפידים על הבטיחות ועל עמידה בלוח זמנים, בהתאמה לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו.

עבודות פיתוח כוללות עבודות תשתית לכבישים, סלילת משטחי אספלט, סלילת כבישי ושבילי גישה, ריצוף באמצעות אבנים משתלבות, אבני שפה ויציקת משטחי בטון.

אנחנו, בש. גוטובסקי, מייעצים ונותנים פתרונות מקצועיים ללקוחות פרטיים ומוסדיים. עבודות העפר המתבצעות על ידי הצוות המקצועי שלנו נעשות תוך התחשבות בסביבה וללא גרימת נזקים אקולוגיים. הניסיון המצטבר של המהנדסים ומנהלי העבודה שלנו מבטיח כי התוצאה הסופית תהייה באיכות הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח!